Color Tango & Sexteto Milonguero İstanbul’da…

By

Color Tango & Sexteto Milonguero İstanbul’da…

Bu yıl 5.’si düzenlenecek Tango to İstanbul Festivali  kapsamında Buenos Aires’den Color Tango De Roberto Alvarez ve Sexteto Milonguero, milonga ve ayrı konser performansları ile 6-10 Mart 2013 tarihinde bizlerle olacak. Ayrıca bu iki orkestra Cumartesi gecesi milongasında (Milonga Grande) tek bir orkestra gibi beraber çalacaklar.
Festival kapsamında Tango Cafe, milonga sonrası “After Hour Party”, Kapalı Çarşı ve tarihi mekanları ziyaret, Boğaz Turu ve yat milongası, her seviyede özenle seçilmiş dersler, Maestrolardan hem “Kadın” hemde “Erkek” tekniği seminerleri, uluslar arası konuk dansçıların gösterileri, uluslar arası DJ’ler, Tango ayakkabı-kıyafet standları ve fotoğraf sergileri olacak.
Bu etkinlikte Javier Rodriguez – Virginia Pandolfi, Esteban Moreno – Claudia Codega, Fabian Peralta – Josefina Bermudez, Sebastian Achaval – Roxana Suarez, Javier Antar – Kara Wenham, Serkan Gökçesu – Cecilia Garcia ve Murat Elmadağlı – Elif Burcu Çelik hem gösterileri hem de atelye çalışmalarıyla eşlik edeceklerdir.